top of page

1% PODATKU - TO DLA NAS BYĆ ALBO NIE BYĆ! - PROSIMY O PRZECZYTANIE I UDOSTĘPNIENIAOd kilku dni dostajemy od Państwa mnóstwo sygnałów o braku możliwości przekazania 1% podatku. Ta informacja nas zszokowała, gdyż tylko dzięki 1% podatku jesteśmy w stanie istnieć.

Niezwłocznie podjęliśmy próby wyjaśnienia i otrzymaliśmy informację, że sprawozdanie finansowe, które co roku składamy na odpowiednich stronach Ministerstwa nie zostało złożone w terminie - o czym byliśmy święcie przekonani. Do tej pory zawsze dopełnialiśmy terminowo wszelkie formalności. Okazało się, że sprawozdanie, zostało wypełnione i pozytywnie zweryfikowane na portalu ministerstwa, jednak nie zostało ostatecznie prawidłowo wysłane. Nie wiemy czy był to błąd ludzki, czy techniczny, ale niestety wychodzi na to że zabrakło jednego kliknięcia… Sam moment przekazania sprawozdania zbiegł się z zachorowaniem na COVID-19 osoby, odpowiedzialnej za tę sprawę, co również mogło wpłynąć negatywnie na całą sytuację.

Niestety dopiero teraz otrzymaliśmy sygnał, że coś może być nie tak. Byliśmy Święcie przekonani, że jak co roku wszystkie formalności zostały dopełnione..

JEST JESZCZE NADZIEJA

Jeżeli mają Państwo możliwość, PROSIMY O WSTRZYMANIE SIĘ Z ROZLICZENIEM PODATKU DO POŁOWY MARCA. Wtedy prawdopodobnie zostaną zaktualizowane listy 1% i jeśli nasz wniosek zostanie rozpatrzony pomyślnie - będzie znowu można przekazać nam 1% podatku. To dla nas krytyczna sytuacja, jeden błąd może zaważyć na naszej przyszłości. Prosimy o zrozumienie i udostępnianie postu, aby dotarł do jak największej ilości naszych darczyńców.

Już nie raz pokazali Państwo że wspólnie możemy wiele, dlatego z całych sił prosimy o wsparcie.

32 wyświetlenia

Comments


Znajdź zwierzaka

Pozostałe zwierzaki w schronisku:

bottom of page