Adopcje

        Naszym zdaniem najlepszym sposobem pomocy jest adoptowanie zwierząt przebywających w schronisku. Jeżeli nawet sami nie możemy wziąć żadnego próbujmy zachęcić innych do przeglądania naszej strony i wybierania psa lub kota. Każde zabrane zwierze zwalnia miejsce dla innego biedaka, któremu nierzadko ratujemy życie.

        Są w naszej Fundacji zwierzęta w podeszłym wieku, mające małe szanse na adopcje. Można je adoptować wirtualnie. Wpłacając miesięcznie zadeklarowaną kwotę otrzymamy nagrodę w postaci przypisania informacji o nas do takiego zwierzęcia. Może tam zostać umieszczone zdjęcie, osoby, rodziny lub grupy osób. Szczycimy się tym, że zwierzęta dożywają u nas do później starości jednak ich wieloletnie utrzymywanie wymaga pieniędzy. Do adopcji wirtualnej najlepiej wybierać zwierzęta starsze z mniejszymi szansami na prawdziwą adopcję.

 

Wirtualna adopcja

Jeżeli nie masz możliwości przyjąć do siebie psa, zawsze możesz go adoptować wirtualnie. Twoje zdjęcie i informacje pojawią się obok niego.
To  proste...Wystarczy zadeklarować wpłatę min. 20 złotych miesięcznie i wysłać nam informację na maila: kontakt@malibracia.opole.pl

 

OSTATNIO ADOPTOWANE

Fundacja "Małych Braci" św. Franciszka
45-109 Opole, ul. Korneckiego 12/1
Regon 532250386
NIP 754-27-10-322
KRS 0000093119

© 2021 Fundacja Małych Braci

Schronisko dla zwierząt w Paryżu

Paryz 7A. 46-034 Domaradz (Gmina Pokój)

Nr schroniska: 16063401

-> ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

PIT Online rozliczysz dzięki 
Instytutowi Wsparcia Organizacji Pozarządowych 
w ramach projektu PITax.pl dla OPP